Liczba filmów:
6700
Ostatnia aktualizacja:
2018-03-25
Liczba katalogów:
4
O nas

Serwis Katalog VOD powstał po to, aby ludziom takim jak Ty i ja - miłośnikom dobrego kina - pomóc odnaleźć się w gąszczu filmów VOD (Video On Demand, czyli filmy na żądanie) w polskim internecie. Znamy nowoczesne trendy i jesteśmy przekonani, że VOD w polskim internecie okaże się ogromnym sukcesem i że coraz więcej firm pozwoli nam oglądać doskonałe filmy legalnie i zupełnie za darmo!

Serwis Katalog VOD jest to katalog filmów VOD dostępnych w polskim internecie, pozwala on na wygodne przeszukiwanie baz danych serwisów zewnętrznych takich jak www.ipla.tv, www.vod.pl, www.iplex.pl, kinoplex.gazeta.pl, www.cineman.pl a także www.player.pl.

Niewątpliwą zaletą tego serwisu jest możliwość dokładnego porównania oferty u kilku dostawców, dzięki temu w przypadku wielu filmów, mamy możliwość obejrzenia ich zupełnie za darmo, pomimo, iż konkurencja oferuje taki sam film za stosunkową wysoką opłatą.

Wyświetlając wszystkie filmy dostępne w polskich serwisach VOD, użytkownik naszego serwisu ma możliwość wybrania odpowiedniej wersji filmu według własnych preferencji.

Na górze naszego serwisu znajduje się guzik "Like" z Facebook'a, będzie nam niezmiernie miło widzieć Ciebie w gronie naszych fanów. Na Facebook zostając naszym fanem, będziesz jako pierwszy otrzymywał informacje o nowych filmach w naszym serwisie Katalog VOD. Codziennie dochodzą dziesiątki nowych filmów!

W przypadku chęci podjęcia współpracy z nami, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy w dziale Kontakt lub bezpośrednio na e-mail kontakt@katalogvod.net.

Jeżeli podoba się Tobie nasz serwis i chciałbyś (chciałabyś), aby był nadal rozwijany, możesz według własnego uznania wesprzeć nas dowolną kwotą. Przy każdym opisie filmu znajduje się wyraźny napis "DOTACJA" z kołem ratunkowym, skorzystaj z niego lub kliknij tutaj.

Dziękujemy, że jesteście z nami, mamy nadzieję że pozostaniecie z nami na zawsze.

Katalog VOD, wszystkie filmy w jednym miejscu!

Pozdrawiamy. Zespół Katalog VOD - www.katalogvod.net.